#громадськемісце Три дні не їв і блукав горами: на Буковині прикордонники врятували чоловіка, який намагався потрапити до Румунії #чернівці #chernivtsi

Три дні не їв і блукав горами: на Буковині прикордонники врятували чоловіка, який намагався потрапити до Румунії

На телефон «Довіри» Держприкордонслужби зателефонував 23-річний мешканець Дніпропетровщини і попросив допомоги. Чоловік намагався незаконно потрапити до Румунії, але загубився і три дні блукав горами.

Про це інформує С4 з посиланням на Державну прикордонну службу.

Зазначається, що ввечері на телефон «Довіри» надійшов дзвінок від 23-річного жителя Дніпропетровщини. Чоловік повідомив, що перебуває у горах на території Чернівецької області та потребує допомоги.

Прикордонникам він розповів, що планував незаконно перетнути кордон з Румунією, відчуває слабкість і через знесилення не може пересуватись. Його подорож Карпатами триває майже три доби, а запас харчів та води вичерпано.

«Під час розмови оператору вдалося встановити орієнтовне місце знаходження чоловіка та викликати на допомогу пошукову групу відділу прикордонної служби “Красноїльськ”», – повідомляють у ДПСУ.

Менш ніж за годину охоронці кордону відшукали «мандрівника» за допомогою БпЛА, допомогли дістатися до підрозділу та викликали швидку допомогу. Знесиленого чоловіка напоїли чаєм, а після медичного огляду нагодували та надали можливість відпочити. Наразі, додають в ДПСУ, його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Буковині з червня почнуть штрафувати громадян, які перебувають в прикордонній смузі без дозвільних документів.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО