#громадськемісце У Чернівцях через подорожчання електроенергії можуть вимикати вуличне освітлення під час комендантської години: що відомо #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях через подорожчання електроенергії можуть вимикати вуличне освітлення під час комендантської години: що відомо

З 15 квітня 2024 року у Чернівецькій громаді можуть вимикати вуличне освітлення під час дії комендантської години. Відповідне рішення мають розглянути на найближчому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому, пише С4.

Причиною такого рішення у документі називають значне зростання вартості розподілу та постачання електричної енергії, а також додаткове фінансове навантаження на бюджет Чернівецької громади.

Відтак, якщо рішення ухвалять, починаючи з 15 квітня 2024 року у громаді вимикатимуть вуличне освітлення з 00:00 до 4:00.

Нагадаємо, почали вимикати вуличне освітлення у Чернівецькій області 10 грудня 2022 року. Тривали обмеження до червня 2023-го, тоді рішенням Ради оборони області скасували світломаскувальний режим.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО