З 15 квітня 2024 року у Чернівецькій громаді можуть вимикати вуличне освітлення під час дії комендантської години. Відповідне рішення мають розглянути на найближчому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради.
Про це йдеться у проєкті рішення виконкому, пише С4.
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/308421645_497191665749330_3308098019305361137_n-1024x682.jpg)
Причиною такого рішення у документі називають значне зростання вартості розподілу та постачання електричної енергії, а також додаткове фінансове навантаження на бюджет Чернівецької громади.
Відтак, якщо рішення ухвалять, починаючи з 15 квітня 2024 року у громаді вимикатимуть вуличне освітлення з 00:00 до 4:00.
Нагадаємо, почали вимикати вуличне освітлення у Чернівецькій області 10 грудня 2022 року. Тривали обмеження до червня 2023-го, тоді рішенням Ради оборони області скасували світломаскувальний режим.
Слідкуйте за нами у Telegram
<!–
58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.
–>