#громадськемісце У Чернівцях на декількох локаціях проведуть весняну толоку: чернівчан закликали доєднатися #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях на декількох локаціях проведуть весняну толоку: чернівчан закликали доєднатися

У суботу, 20 квітня, у Чернівцях за кількома адресами будуть прибирати захаращені локації. До цього запрошують доєднатися й чернівчан.

Про це повідомили в департаменті урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради, пише С4.

Зазначається, що департамент готовий допомогти містянам спецтехнікою, всім необхідним інвентарем, а після прибирання також з вивезенням сміття.

Прибирання 20 квітня заплановане одразу на декількох локаціях:

  • вул. Героїв Майдану, 109-113;
  • вул. Жасмінна (біля озера);
  • вул. Білоруська – Одеська – Синагоги;
  • вул. Руська – Комунальників (перехрестя з Південно-Кільцевої);
  • вул. Галицький Шлях, 1-3 (берег річки Прут).

У департаменті додають, що за бажанням можна прибрати й інші локації в інший час. Для цього радять звернутися в муніципальний контакт-центр: 15-80 або 050-222-15-80 та повідомити, де і коли планується прибирання, щоб надати охочим техніку для вивезення сміття.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що вулиці у Чернівцях цьогоріч прибиратимуть одразу вісім підрядників.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО