#громадськемісце Уряд вніс зміни до правил перетину кордону студентами: які документи потрібні #чернівці #chernivtsi

Уряд вніс зміни до правил перетину кордону студентами: які документи потрібні

Кабінет Міністрів вніс зміни до правил перетину державного рубежу українськими студентами-чоловіками. Пропуск через кордон України здійснюється за наявності низки підтверджуючих документів.

Про це повідомили в пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, пише С4.

Зазначається, що міни стосуються студентів-чоловіків віком від 18 до 22 років, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, навчаються на денній формі в закладах вищої освіти України і здобувають ступінь вищої освіти бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування) та є учасниками програм освітньої академічної мобільності.

Академічна мобільність — це можливість для студентів тимчасово виїхати за кордон для навчання чи стажування, щоб здобути нові знання та досвід.

Перебувати на навчанні в іноземних закладах освіти такі студенти-чоловіки можуть не довше одного семестру.

Пропуск через державний кордон України такої категорії студентів-чоловіків здійснюється за наявності підтвердних документів:

  • довідка від закладу вищої освіти України щодо направлення учасника програми академічної мобільності для навчання в іноземному закладі освіти із зазначенням: підстави співробітництва; строку навчального семестру за кордоном;
  • відсутність за результатами двох останніх семестрів (півріч) негативних оцінок і фактів перескладання заліків і екзаменів;
  • підтвердження рівня знання мови викладання в іноземному закладі освіти;
  • копію договору академічної мобільності, засвідчену закладом освіти України;
  • е-квиток студента, перевіреного засобами порталу «Дія»;
  • військово-облікові документи з відповідними позначками районного, міського ТЦК та соціальної підтримки.

Нагадаємо, 6 лютого Верховна Рада продовжила термін дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні ще на 90 днів.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО