#громадськемісце Володимир Зеленський під час візиту до Чернівців нагородив медика з Буковини орденом Данила Галицького #чернівці #chernivtsi

Володимир Зеленський під час візиту до Чернівців нагородив медика з Буковини орденом Данила Галицького

Президент України нагородив медика із села Брусниця Олександра Недокуса орденом Данила Галицького. Володимир Зеленський особисто вручив відзнаку лікарю під час візиту до Чернівців.

Про це інформує С4 із посиланням на Facebook-сторінку Брусницької громади.

У громаді зазначають, що Олександр Недокус працює лікарем-невропатологом у Чернівецькій лікарні швидкої медичної допомоги, де рятує українських воїнів.

«Щиро вітаємо земляка із високою державною нагородою! Сил і міцності у Вашій роботі задля перемоги нашої країни!» — йдеться в дописі.

Нагадаємо, 12 квітня Володимир Зеленський очолив Конгрес місцевих та регіональних влад, який уперше відбувся в Чернівцях.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО