![](https://chas.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240416_132602_447.jpg)
Вчора я мав змогу взяти інтерв’ю у морського котика з Чернівців Юрія Чорнея.
А сьогодні зустрів губернатора Чернівецької області Сергія Осачука, полковника прикордонних військ України. Він повертався з відрядження знову на фронт. Пам’ятаєте, з перших днів після звільнення Осачук виїхав на Донбас. І з того часу воює на східному фронті. Тоді, він був підполковником зараз уже полковник.
Інтерв’ю з полковником Осачуком екс-губернатором Чернівецької області вийшло спонтанним, неочікуваним і швидким.
По дорозі на фронт з відрядження повернув на годину-дві до рідного дому. І знову на війну, на Донбас. Говорив пан полковник про те, яким він бачить майбутнє України, майбутню армію і майбутніх лицарів України. Він так називає воїнів, бійців, солдатів справжніми українськими лицарями. послухайте…
Відео трохи згодом