#громадськемісце Хресна дорога на 1700 км. Ветерани та військові вирушили зі Старих Кут до Авдіївки #чернівці #chernivtsi

Хресна дорога на 1700 км

Із селища Кути розпочалася Хресна Дорога «За єдність Церкви та народу, і всіх усопших, які віддали життя за волю України». До складу паломників входять ветерани війни, військові та представники ДУК «Правий сектор». Про це повідомляє Кутська селищна рада.

У вівторок, 9 квітня, поблизу Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового Хресна дорога відбулася і в Івано-Франківську. Її особливістю є те, що вона проходить через територію всієї України.

Хресна дорога розпочалась від селища Кути, що на Косівщині та триватиме до Авдіївки.

Близько місяця у дорозі, понад 1700 км на чолі із капеланом ДУК «Вовки Да Вінчі» о. Іваном Сиваком зі щирою молитвою на вустах та із хрестом у руках йтиме дорогою терпінь нашого Спасителя. Дорога туди, де зараз найважче, туди, де вороги розпинають Україну, – йдеться у дописі.

Паломники будуть долати Хресну дорогу пішо та транспортними засобами, зупиняючись у Косові, Погоні, Львові, Бродах, Рівному, Довбиші, Коростишеві, Борисполі, Лубнах, Полтаві та Харкові.

З дванадцятої по п’ятнадцяту стації, які пролягають від Сватового на Луганщині до Авдіївки на Донеччині через Кремінну та Бахмут, де ведуться активні бойові дії, паломники проходитимуть духовно, молячись за порятунок України, збереження життя наших воїнів та перемогу у війні, – кажуть у селищній раді.

ДЖЕРЕЛО