#громадськемісце Буковина пам’ятає про жителя Хотинщини Григорія Клюка, який у складі 10-ї гірсько-штурмової бригади загнув під Бучею #чернівці #chernivtsi

Буковина пам’ятає про жителя Хотинщини Григорія Клюка, який у складі 10 ї гірсько штурмової бригади загнув під Бучею

Григорій Клюк був дуже доброзичливим, відповідальним, чуйним до проблем інших, виваженим – справжнім чоловіком. Григорій Клюк був патріотом не на словах, а на ділі. Тому, коли Батьківщині знадобився захист, без вагань узяв до рук зброю. Мужній воїн загинув, визволяючи Київщину.

Про це йдеться на сторінці “Незабутні: Буковина пам’ятає” у Фейсбук.

Майбутні Герой-захисник народився у місті Хотин Чернівецької області. Навчався у професійно-технічному училищі №21. Проживав у селі Чепоноси. Там створив родину, працював і будував плани. Любив спорт, зокрема, футбол. Грав у місцевій сільській команді.

Брав участь в АТО, тож був досвідченим військовим. Тому з перших днів повномасштабного вторгнення він не зволікав, а одразу став на захист України.

У лавах 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади Григорій брав участь в обороні Київської області. Був на посаді механіка-водія-електрика взводу управління командира батальйону взводу зв’язку.

Під час боїв біля села Королівка під Бучею захисник 23 березня 2022 року прийняв свій останній бій. 46-річний воїн отримав смертельні осколкові поранення. Поховали його у рідних Чепоносах.

«У Григорія залишилася дружина, без батька ростимуть двоє дітей. Його маленькому синочку ще навіть не виповнилося одного року. Важко передати словами весь біль та горе, яке переживають рідні та уся Рукшинська громада!», – розповів староста села Станіслав Дудка.

Посмертно солдат Григорій Клюк нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України та зразкове виконання службових обов’язків.

Джерело

ДЖЕРЕЛО