#громадськемісце Перша поразка у 2024 році: ФК “Буковина” програла “Діназу” із Вишгорода #чернівці #chernivtsi

Перша поразка у 2024 році: ФК “Буковина” програла “Діназу” із Вишгорода

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото з матчу Буковина – Діназ. Facebook / ФК Буковина Чернівці

Футбольний клуб “Буковина” програв у рідних стінах з рахунком 0:1 від вишгородського “Діназу” в рамках 6 туру Першої Ліги (група вибування). Матч відбувся 27 квітня.

Про це стало відомо з трансляції гри на YouTube.

Перша половина гри була рівною, обидві команди грали у відкритий футбол і досить часто загострювали. На початку зустрічі “Діназ” більше володів ініціативою, кілька ударів по воротах Пономаренка та швидкі контратаки призвели до єдиного забитого голу в матчі.

На 38 хвилині, після флангової подачі від Олександра Літвінова, взяттям воріт відзначився нападник “Діназа” Андрій Новіков.

Другий тайм став обнадійливим для фанатів “Буковини”, адже чернівецька команда не змогла відігратись. Колектив з Вишгорода щільно оборонявся та завдав “Буковині” першої поразки у 2024 році.

Наразі “Буковина” посідає перше місце з десяти в турнірній таблиці групи вибування Першої ліги.

Турнірна таблиця станом на 27 квітня. Google

У наступному матчі підопічні Мельничука будуть протистояти аутсайдеру групи ФСК “Чернігову”. Матч запланований на 4 травня.

Раніше Суспільне Чернівці розповідало у відео, які плани має ФК “Буковина” на весняний сезон Першої ліги:

[embedded content]

Автор: Олександр Яцентюк

Читати ще

Читати ще Забив чотири голи в одному матчі: нападник ФК “Буковина” Палагнюк став одноосібним лідером серед бомбардирів Першої ліги