Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Пишаємось спортивними здобутками ліцеїстів Сокирянської громади! – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце Пишаємось спортивними здобутками ліцеїстів Сокирянської громади! #чернівці #chernivtsi

Пишаємось спортивними здобутками ліцеїстів Сокирянської громади!

Нещодавно на базі Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся ІІІ районний етап відбіркових змагань з настільного тенісу та футзалу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Кращими у настільному тенісі, посівши І місце, стали учні Романковецького ліцею ім. К. Ф. Поповича. Тренер – Олена Олійник.

Срібним призером у футзальних поєдинках стала команда Гвіздецького ліцею. Наставник – Руслан Видиш.

Пишаємось спортивними здобутками ліцеїстів!

Бажаємо дітям та їх керівникам успіхів, сил та енергії у підкоренні нових вершин!

Нагадаємо, спортивний проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – ініційований Президентом України для популяризації спорту серед дітей, а також розвитку їх фізичної культури. Змагання проходять у п’ять етапів серед п’яти видів спорту: футзал, баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування та черлідинг. Команди-переможці поїдуть на фінал змагань, який відбудеться у Києві. Столиця України прийматиме найкращих учнів кожного регіону зі всієї країни.