Ремонт водогону “Дністер-Чернівці” планують завершити у червні наступного року. Це попередні строки, надані підрядником. Разом із тим, роботи можуть затягнутися й надовше.
Про це під час пресконференції розповів міський голова Чернівців Роман Клічук.
– Терміни завершення робіт – умовні. Ділянки складіні. Є непередбачувані речі. Не забувайте про військові дії. Можуть виникати ті ж самі складнощі, як і в будь-якому бізнесі. Призов до армії, строковики та інше, – зазначив Клічук.
Він також розповів, що роботи відбуватимуться на ділянці з Білої до Дністра. Не на території Чернівців.
Як раніше повідомляв БукІнфо, перша партія труб для заміни аварійних ділянок магістрального трубопроводу вже у Чернівцях.