#громадськемісце У Чернівцях планують замінити 1,3 кілометра аварійних труб за майже 640 тисяч євро кредиту #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях планують замінити 1,3 кілометра аварійних труб за майже 640 тисяч євро кредиту

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Працівник “Чернівцітеплокомуненрго”. Суспільне Буковина

У Чернівцях цьогоріч планують замінити 1,3 кілометра аварійних труб до однієї з великих котелень за майже 640 тисяч євро. Це кредитні гроші від Європейського банку.

Про це на пресконференції 22 квітня повідомив директор “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Корчунов.

За його словами, кредитну угоду з банком міськрада підписала ще у 2020 році, але через повномасштабне вторгнення роботи не проводили. Наразі угоду відновили.

“На цій ділянці були проблеми: через аварійний стан мереж там завжди виникали прориви, тому буде заміна. Через воєнний стан ні банк, ні міжнародні консультанти, ні підрядник не могли виконувати роботи. Ми пів року проводили перемовини й наразі підписали додаткові угоди. Банк дав підтвердження про продовження роботи”, – каже Корчунов.

Згідно з угодою, підрядник буде закуповувати матеріали та замінювати мережі. На це Європейський банк надає майже 640 тисяч євро кредиту. В майбутньому гроші для повернення кредиту частково закладуть у тариф на теплопостачання.

Крім цього, цьогоріч теплокомуненерго планує за власні гроші замінити до двох кілометрів аварійних мереж. Першочергово орієнтуватимуться на ділянки, де виявили прориви під час гідравлічних випробувань.

За словами Корчунова, ще два кілометри труб підприємство замінило торік – це дало змогу зменшити втрати теплоносія через зношені мережі на 6 мільйонів гривень.

Читати ще

Читати ще З понеділка у Чернівцях випробовуватимуть тепломережі – шукатимуть труби, які потребують ремонту

ДЖЕРЕЛО