#громадськемісце Громадяни, у яких є трофейна зброя, повинні її зареєструвати #чернівці #chernivtsi

Поліція повинна внести зброю до реєстру і поверне її власнику до завершення воєнного стану

Громадяни, у яких є незареєстрована вогнепальна зброя, повинні її зареєструвати. Поліція має внести зброю до реєстру і поверне її власнику до завершення воєнного стану.

Про це на форумі, який відбувся сьогодні у Чернівцях, наголосив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

“На сьогоднішній день вся зброя, яка була видана, облікована. Мова йде про трофейну зброю, яка знаходиться незаконно на руках у наших громадян, але ми свідомо розуміємо, що вона має бути на руках у громадян тому, що йде війна. Народні депутати два тижні тому, в першому читанні прийняли закон, яким визначається що ми будемо робити з трофейною зброєю. Після того, як в другому читанні цей закон буде проголосований, кожен громадянин України, який має цю зброю, має принести її до поліції та зареєструвати. Після цього ми її віддаємо разом із боєприпасами до закінчення режиму воєнного стану”, – наголосив Клименко.

Після 90 днів після закінчення режиму воєнного стану кожен громадянин має цю зброю принести до поліції.

Ми говоримо про культуру використання зброї на руках у наших громадян. Як тільки ми зможемо виховати ми тоді зможемо говорити про наступний крок щодо володіння зброєю. Не забувайте про велику кількість ментальних розладів у тих людей, які прийдуть з фронту.

Скільки зброї на руках у наших громадян? від 1  мільйона до 5 мільйонів, Скільки гранат? Теж багато. І Чернівці в тому числі.

Ми маємо зробити все, щоб зброя потрапила на склади, аби не наражати на небезпеку громадян”, – сказав Клименко.

ДЖЕРЕЛО