#громадськемісце Інспекторка Львівської митниці похизувалася образом за 8000 доларів #чернівці #chernivtsi

Згідно з оприлюдненою декларацією за минулий рік Юлія Дрига заробила близько 180 тисяч гривень

Головна державна інспекторка Львівської митниці Юлія Дрига засвітилася у відео місцевого блогера, який розпитує у перехожих скільки коштує їх образ, та втратила посаду.

Про це пише lviv.media.

Інспекторка митниці похизувалася своїм образом, загальна вартість якого – 8000 доларів, і це вдвічі більше її зарплатні, вказаної у декларації за минулий рік.
 

На відео Дрига розповідає що її капелюх коштує 18 000 гривень.

“Собачку звати Гучі. Повідець для собачки від Gucci і коштує десь 200 доларів”, – додала жінка.

Вона також похизувалась сумкою від Louis Vuitton за 1500 доларів і взуттям Hermes за 800 доларів. На руці у Дриги був годинник Cartier за 5000 доларів.

На запитання блогера де працює, жінка підтвердила, що на державній службі.

“Трошки на себе, трошки на державу”, – відповіла Дрига.

Видання зазначає, що Дрига працює на посаді головного державного інспектора відділу складського обліку, зберігання, оцінки вилученого майна та розпорядження ним управління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці. 
 
Згідно з оприлюдненою декларацією за 2023 рік вона заробила близько 180 тисяч гривень. Також у декларації жінка зазначила свого чоловіка Олексія Дригу, попри те, що заявила блогеру, що коханої людини у неї нема. Скільки заробив чоловік за 2023 рік в декларації інспекторки не вказано.
 
Дрига володіє половиною квартири і зберігає 3000 доларів готівкою. Автомобілів чи інших цінних речей вона не задекларувала.

Згодом пресслужба Львівської митниці повідомила журналістам, що Дригу звільнили з посади у цей же день.

ДЖЕРЕЛО