Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Чоловіки масово ринули до шкіл Чернівців влаштовуватися на роботу вчителями – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце Чоловіки масово ринули до шкіл Чернівців влаштовуватися на роботу вчителями #чернівці #chernivtsi

Чоловіки масово ринули до шкіл Чернівців влаштовуватися на роботу вчителями

Фото ілюстративне

У школах Чернівців спостерігається великий наплив охочих чоловіків працювати вчителями. За цікавим співпадінням, вони є військовозобов’язаними.

Про цей курйоз розповіла директорка Чернівецького ліцею №18 Людмила Краміна, пише molbuk.ua

“Ще два роки тому інформатиків у школу не можна було заманити під жодним приводом, а зараз чи не кожен IT-шнік хотів би працювати в школі. Ой, як не байдужа їм освіта дітей)) Шановні військовозобовʼязані, у Чернівецькому ліцеї №18 немає вакансій!” – написала очільниця закладу.

У коментарях вона додала, що схожих звернень більше, ніж пальців на руках та ногах разом. Причому серед претендентів є й такі, що не мають педагогічної освіти.

“Ок, закон Про освіту дозволяє, але ж то однозначно не заради дітей у школі”, – зауважила Людмила Краміна. Вона також написала, що її чоловік, який зараз воює, та інші захисники потребують підкріплення.

“Але ж усі у школу хочуть”, – іронізує директорка.

Як відомо, згідно нового закону про мобілізацію, який набув чинності 18 травня 2024 року, право на відстрочку для продовження професійної діяльності отримали вчителі призовного віку, які викладають у закладах загальної середньої освіти, якщо вони мають повне навантаження.

Призову на військову службу під час мобілізації не підлягають вчителі, які працюють не менш як на 0,75 ставки за основним місцем працевлаштування.

Така відстрочка від мобілізації вчителів у 2024 році можлива на весь період їхньої роботи за фахом.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Учора, 23:58

Коментарів 0 Переглядів 0

ДЖЕРЕЛО