Поет-початківець та воїн буковинської 107 окремої територіальної бригади Анатолій Михавчук написав книгу про війну з Росією.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці бригади.
“Поет” із перших днів повномасштабного вторгнення РФ добровольцем вступив до лав 93 об ТрО, в складі якого брав участь у звільненні населених пунктів на Харківщині та Донеччині, наразі успішно виконує бойові завдання на Луганщині. У своїй першій збірці висловив бачене війни очима фронтовика. Пережите ним втілилося у його першому літературно-художньому виданні віршів “Іде піхота“, з якої ми пропонуємо вам ознайомиться”, – йдеться в повідомленні.
Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 15:18
![Коментарів Коментарів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
![Переглядів Переглядів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)