Поліцейські показали відео, як рятували жінку з річки Прут у Чернівцях.
Про це повідомляє патрульна поліція Чернівецької області.
“Учора, близько 16-ї години, патрульним надійшов виклик, про те, що заявник бачить, як сильною течією річки Прут несе людину. Інспектори миттєво повідомили всі відповідні служби. Обстеживши територію, патрульні Віталій Гончар та Анастасія Маліца виявили в річці жінку, яку несло течією. Прибувші на місце рятувальники, дістали жінку з води. Надалі наш екіпаж спільно з рятувальниками та колегами з інших підрозділів поліції, доставили громадянку до карети швидкої допомоги”, – повідомили в поліції.
Раніше ми писали, що рятувальники витягли жінку з річки Прут.
Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 15:56
![Коментарів Коментарів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
![Переглядів Переглядів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)