Станом на 12 березня по Чернівецькій області лімітів споживання не буде.
Про це повідомляє “Чернівціобленерго”.
Аварійних вимкнень в мережах наразі нема. Але можливі інші вимкнення, пов’язані з поточними роботами в мережах для технічного обслуговування та ремонту обладнання.
Водночас у “Чернівціобленерго” ситуація в енергосистемі може будь-який час змінитися.
Учора, щоб забезпечити потребу в електроенергії крім імпорту Україна вимушена була залучати й аварійну допомогу від операторів енергосистем країн ЄС.
Буковинці просять обмежувати споживання у вечірні години з 19:00 до 22:00. Дотримуватися правила “одного приладу” – тобто вмикати енерговитратні прилади по черзі. А також за можливості переносити споживання на нічні години доби – після 23:00.
Сьогодні, 12:21
![Коментарів Коментарів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
![Переглядів Переглядів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)