#громадськемісце У Чернівецькій області запущено програму компенсації процентної ставки за іпотекою на житло: деталі та умови #чернівці #chernivtsi

У Чернівецькій області запущено програму компенсації процентної ставки за іпотекою на житло: деталі та умови

Цьогоріч в обласному бюджеті передбачили 2 млн грн на компенсацію частини процентної ставки в розмірі 3% річних за іпотечними кредитами на придбання житла в рамках державної програми “єОселя“.

Про реалізацію Регіональної програми компенсації частини процентної ставки за іпотечними кредитами окремих категорій громадян у Чернівецькій області говорили під час розширеного засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Чернівецькій обласній військовій адміністрації за участі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань та реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Наразі до програми долучені 4 банки: відповідні угоди із Департаментом соціального захисту населення Чернівецької ОВА мають Чернівецьке обласне управління АТ “Ощадбанк“, АТ КБ “Приватбанк“, ПАТАБ “Укргазбанк“, АТ “ Державний експортно-імпортний банк“. У лютому компенсацію вже отримали 39 осіб.

Під час засідання висловили пропозицію ОВА про необхідність внесення змін до постави Кабміну щодо компенсації частини процентної ставки за кредитами “Української фінансової житлової компанії“ та передбачити 3%- ву ставку замість 7% для внутрішньо переміщених осіб. Це зробить іпотеку більш доступною для цієї категорії громадян.

Забезпечення житлом людей, які через війну втратили свої домівки, – один із пріоритетів нашої спільної роботи з урядом та міжнародними партнерами. Ми зацікавлені у тому, щоби вони залишилися на Буковині, інтегрувалися у життя наших громад, знайшли відповідну роботу.

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 18:40

Коментарів 0 Переглядів 52

ДЖЕРЕЛО