На алеї біля набережної ставу парку “Жовтневий” відновили освітлення.
Про це повідомляє Чернівецьке міське комунальне підприємство “Міськсвітло”.
“Ми отримали багато звернень від мешканців з проханням відновити освітлення, адже протягом тривалого часу освітлення було відсутнє, що позбавляло мешканців та гостей міста можливості насолодитися нічними прогулянками. Відтепер прогулянки набережною стали приємними та безпечними в темний час доби”, – йдеться в повідомленні.
Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 09:45
![Коментарів Коментарів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
![Переглядів Переглядів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)