#громадськемісце Як правильно вибрати кондиціонер для квартири чи офісу? Поради від «Клімат Буковини»* #чернівці #chernivtsi

Як правильно вибрати кондиціонер для квартири чи офісу? Поради від «Клімат Буковини»*

* На правах реклами

Кондиціонер – це не лише комфорт, але й важливий елемент створення затишного мікроклімату в приміщенні. Вибір правильного кондиціонера для вашої квартири чи офісу може вплинути на якість повітря, рівень комфорту і енергоефективність приміщення. Отже, перед тим як придбати кондиціонер, важливо врахувати кілька ключових аспектів. В цьому нам допоможе чернівецька компанія Клімат Буковини, яка ще з 2014 року допомагає чернівчанам боротися зі спекою та холодом у приміщеннях, створюючи максимально комфортні й затишні умови для роботи, побуту, відпочинку та розваг.

1. Розмір приміщення:

Перш ніж обирати кондиціонер, визначте площу приміщення, яке він буде охолоджувати. Це допоможе вам зрозуміти потужність, яка необхідна для ефективного охолодження. Врахуйте висоту стелі, оскільки високі стелі можуть потребувати більш потужного обладнання.

2. Тип кондиціонера:

На ринку представлені різні типи кондиціонерів, такі як віконні, портативні, настінні (спліт-системи) та центральні системи. Вибір залежить від вашого бюджету, доступного простору та вимог до охолодження. Навіть якщо ви не знаєте, яка модель вам потрібна, експерти фірми “Клімат Буковини“ допоможуть підібрати такий кондиціонер, який підійде не тільки за вартістю, а й буде ефективно та економно кондиціонувати ваше житло чи робоче приміщення.

3. Енергоефективність:

Оберіть кондиціонер, який має високу енергоефективність, щоб зменшити витрати на електроенергію. Приділяйте увагу класифікації енергоефективності, такі як SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio) для кондиціонерів, які працюють влітку, і HSPF (Heating Seasonal Performance Factor) для тих, що працюють взимку.

4. Фільтрація повітря:

Зверніть увагу на наявність фільтрів у кондиціонері. Вони важливі для очищення повітря від пилу, бактерій, алергенів та інших забруднювачів, що поліпшує якість повітря в приміщенні.

5. Рівень шуму:

Деякі кондиціонери можуть видавати значний рівень шуму при роботі, що може бути неприємним для користувачів. Перед придбанням важливо дізнатися про рівень шуму пристрою, особливо якщо він буде встановлений в спальні або офісі.

6. Підтримка та гарантія:

Оберіть виробника, який надає надійну підтримку та гарантію на свої продукти. Це забезпечить вас захистом у випадку несправностей або потреби у сервісному обслуговуванні. У “Клімат Буковини“ на всі товари з електронними та механічними компонентами надають офіційну гарантію від виробника. Гарантійний термін вказаний в описі відповідного товару і становить від 2 тижнів до 20 років. Гарантійний ремонт або заміна товару можливі лише за умови збереженого і належним чином заповненого гарантійного талона.

7. Вартість та витрати на установку:

Порівняйте ціни на різні моделі кондиціонерів, а також витрати на їх установку. Додаткові витрати можуть включати витрати на монтаж, трубопроводи та дренажні системи.

Загалом, правильний вибір кондиціонера для вашої квартири чи офісу залежить від ряду факторів, включаючи розмір приміщення, бюджет, енергоефективність та особливості комфорту. Правильно обдуманий вибір допоможе створити приємний та комфортний мікроклімат у вашому приміщенні.

8. Встановлення та розташування:

Перед придбанням кондиціонера врахуйте доступне місце для його встановлення. Наприклад, для спліт-системи потрібно наявність зовнішнього блоку та внутрішнього блоку, а для віконного кондиціонера – відповідного вікна або стіни. Важливо також врахувати, щоб пристрій був встановлений таким чином, щоб він ефективно охолоджував усе приміщення без перешкод.

9. Сертифікація та стандарти:

Перевірте, чи відповідає обраний вами кондиціонер місцевим сертифікаційним стандартам та вимогам щодо безпеки. Важливо! “Клімат Буковини” пропонує тільки якісну та офіційно виготовлену чи імпортовану продукцію. Тож про її справність та надійність хвилюватися не варто.

Послуги компанії “Клімат Буковини”:

• Кваліфікований підбір кондиціонерів
• Вентиляція, теплові насоси
• Безкоштовна доставка по місту
• Якісне встановлення кондиціонерів
• Сервісне обслуговування
• Гарантія 5 років
• Приємні ціни.

До речі, у “Клімат Буковини” завжди діють акції та знижки, а клієнти часто отримують цікаві подарунки. Думаємо, такими пропозиціями гріх не скористатися, тим паче, що літо прогнозують спекотне))

Адреса:
м.Чернівці, вул.Головна, 154
Т. +380683768687; +380953768687
Instagram: climat_bukovyny

Сьогодні, 21:00

Коментарів 0 Переглядів 69

ДЖЕРЕЛО