![Отримати гроші на реалізацію ідеї: в ЧНУ провели пітчинг серед студентських стартапів - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-05/thumbs/1715366305_znimok-ekrana-2024-05-10-213639.png)
Оцінює журі проекти за такими критеріями реалістичність реалізації, інноваційність та екологічна відповідальність
Гроші для мікробізнесу. У Чернівецькому національному університеті ім.Юрія Федьковича провели конкурс серед студентських стартапів. У рамках проєкту учасники мали змогу не тільки проявити свій творчий потенціал, а й отримати мікрогрант на їхню реалізацію. Детальніше – далі у сюжеті.
[embedded content]