![На Буковині двоє 15-річних хлопців карколомно впали з мотоцикла: вони у лікарні - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713338988_whatsapp-image-2024-04-17-at-09.54.43.jpeg)
Неповнолітній водій не впорався з керуванням транспортом
Учора, 16 квітня, до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Валя Кузьміна. У результаті падіння з мотоцикла «Shineray», потерпіли двоє 15-річних жителів села Станівці Чернівецького району. Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Для встановлення всіх причин та обставин події на місці пригоди працювали співробітники Чернівецького райуправління поліції та слідчо-оперативна група відділення поліції № 4 (м. Герца).
Попередньо, правоохоронці встановили, що того дня 15-річний житель села Станівці, керуючи мотоциклом «Shineray», рухаючись по вулиці Головній в села Валя Кузьміна, не впорався з керування та допустив падіння транспортного засобу.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди неповнолітній водій та 15-річний пасажир отримали тілесні ушкодження. Медики госпіталізували потерпілих до лікарні.
За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває.