![Рятувальники на Пруті дістали з води непритомну жінку - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713174518_znimok-ekrana-2024-04-15-o-12.45.15.png)
Жінка пливла по течії серед річки без свідомості 14 квітня на спецлінію 101 надійшло повідомлення від працівників поліції, що в місті Чернівці у річці Прут виявлено людину, яка пливе по течії без свідомості.
На допомогу жінці виїхали рятувальники 3 державної пожежно-рятувальної частини. На човні рятувальники дісталися до потопельниці та транспортували її на берег.
Врятовану жінку без свідомості передали медикам для подальшої госпіталізації.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Чернівецькій області.