![У Чернівцях з 15 квітня можуть знову вимикати вуличне освітлення на час комендантської - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1712242880_photo_2024-04-04-18.00.36.jpeg)
Питання про обмеження вуличного освітлення розглянуть на засіданні виконкому З 15 квітня у Чернівцях можуть знову вимикати вуличне освітлення під час комендантської години. Таким чином, планують зекономити кошти бюджету, у зв’язку зі зростанням вартості електроенергії.
Про це йдеться у у проєкті рішення виконавчого комітету на сайті міськради.
Засідання заплановане на вівторок, 9 квітня.
“Враховуючи значне зростання вартості розподілу та постачання електричної енергії, додаткове фінансове навантаження на бюджет Чернівецької міської територіальної громади, ввести в період дії комендантської години на території громади спеціальний режим роботи, а саме: вимкнення зовнішнього освітлення з 00:00 год. до 04:00 год., починаючи з 15 квітня 2024 року“, – йдеться у проєкті рішення.