![Прихожани храму з села Валява передали безпілотники для захисників - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1712215304_znimok-ekrana-2024-04-04-o-10.20.39.png)
Фото: Надія Ковальчук
Техніку вибирали спільно з військовими, врахувавши побажання пілотів батальйону Прихожани храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в селі Валява Кіцманської громади, передали безпілотники для захисників. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
Разом із настоятелем церкви отцем Андрієм люди зібрали гроші та придбали 7 FPV-дронів для 8-го батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Техніку вибирали спільно з військовими, врахувавши побажання пілотів батальйону. Нині дрони вже на передовій та допомагають захисникам виконувати бойові завдання.