![СБУ повідомила про підозру у держзраді колишній старості села - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-05/thumbs/1715367202_znimok-ekrana-2024-05-10-215022.png)
Після захоплення частини Херсонщини чиновниця добровільно змінила у своєму кабінеті український прапор на ворожий триколор
СБУ Буковини викрили ще одну колаборантку. Під час тимчасової окупації Херсонщини громадянка України – староста Володимирівського старостинського округу Скадовського району, перейшла на бік ворога та добровільно зайняла посаду голови адміністрації села Володимирівка у незаконному та підконтрольному окупаційній адміністрації рф органі влади.
[embedded content]