#громадськемісце Поліціянти повідмили про підозру буковинцю, який заборгував майже 54 тисячі гривень аліментів #чернівці #chernivtsi

Поліціянти повідмили про підозру буковинцю, який заборгував майже 54 тисячі гривень аліментів

38-річний житель села Зарожани протягом року ухилявся від сплати колишній дружині грошей на утримання двох спільних неповнолітніх дітей. За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Відповідно до чинного законодавства, чоловіку загрожує до двох років обмеження волі. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час досудового розслідування дізнавачі відділення поліції №2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції встановили, що буковинець з лютого 2023 року по лютий цього року, не виплачував гроші на утримання двох неповнолітніх синів. Увесь цей час чоловік на вимогу Хотинського районного суду ухилявся від сплати аліментів. Наразі сума заборгованості становить майже 54 тисячі гривень.

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. 

Досудове розслідування триває.

ДЖЕРЕЛО