![У Чернівецькому муздрамтеатрі на вихідні відбудеться премʼєра вистави для дітей](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713261958_53d22026-1eae-403b-943c-9b99e0002548.jpeg)
Особливістю вистави є те, що за основу взяті народні казки, але вони насичені буковинською автентикою та традиціями У Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської відбудеться прем’єрі вистави для дітей “Казки на поді”. 20 квітня премʼєра пройде українською, а 21 квітня – румунською мовою.
Над виставою працювала режисерка Марина Богомаз. Особливістю цієї вистави є те, що за основу взяті народні казки. Але вони насичені буковинською автентикою та традиціями що проглядається й у декораціях, і у мові.
Вистава призначена для дітей віком від 2 років.