![У Чернівцях засудили двох зрадників з Херсонщини - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1712948001_znimok-ekrana-2024-04-12-215142.png)
Обох зрадників засудили до 15 років тюрми
Засудили до 15 років за співпрацю з окупантами. шевченківський районний суд Чернівців визнав винними двох мешканців Херсонщини, які під час окупації допомагали російській владі.
Зокрема перший засуджений у вересні 2022 року очолив так звану «раду молоді» та активно допомагав проводити псевдореферендуми щодо приєднання України до РФ. Не вдалось уникнути правосуддя і ексначальнику ЖКГ області. Після захоплення регіону окупантами він одразу погодився допомагати новим господарям. Обох зрадників розшукують для притягнення до відповідальності.
[embedded content]