![У Новодністровську відкрили меморіальну дошку полеглому воїну Володимиру Шуйвану - © Чернівецький промінь](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713340741_437934572_733167872321197_3256991712023470555_n.jpg)
Відкрили пам’ятний знак рідні загиблого – батько та сестра
На знак вдячності за мужність, героїзм та захист. У Новодністровську відкрили меморіальну дошку полеглому воїну Володимиру Шуйвану. Розташували її на фасаді місцевої школи.
Про це повідомляє обласна рада.
Право відкрити пам’ятний знак надали рідним загиблого – батькові Юрію Федоровичу та сестрі Людмилі Юріївні.
Під час заходу побратими розповіли про спільну з Володимиром службу, пригадали, яким він був щирим, відкритим, життєрадісним. Також полеглого вшанували хвилиною мовчання.
Володимира Шуйвана до лав ЗСУ призвали торік у березні, він був солдатом військової частини А3113, обіймав посаду кулеметника. Загинув 15 лютого внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Терни Лиманського району Донецької області. Воїну було 35 років.