Навіщо сушити голову марними переживаннями, якщо ще до настання свят встигаєте взяти участь у практичних майстер-класах із великодньої випічки на дріжджах та заквасці — “Пасхальна випічка – Panettone“ та “Сучасні традиції Великодня“ від професійної кулінарно-кондитерської школи Chef Arts School.
#громадськемісце Вперше в Чернівцях!!! Гастролі НАЙБІЛЬШОГО ЦИРКУ ШАПІТО в Україні “LiapiN CIRCUS” на підтримку ЗСУ біля ТЦ Екватор 27.04 – 12.05!* #чернівці #chernivtsi
![Вперше в Чернівцях!!! Гастролі НАЙБІЛЬШОГО ЦИРКУ ШАПІТО в Україні "liapin Circus" на підтримку ЗСУ біля ТЦ Екватор 27.04 12](https://hromadske.cv.ua/wp-content/uploads/sites/14/2024/04/vpershe-v-chernivtsiakh-hastroli-naybilshoho-tsyrku-shapito-v-ukraini-liapin-circus-na-pidtrymku-zsu-bilia-tts-ekvator-27-04-12-05-jpg.webp)