#громадськемісце Бригадний генерал з Чернівецької області став командувачем ОК “Захід” #чернівці #chernivtsi

Бригадний генерал з Чернівецької області став командувачем ОК "Захід"

Командувачем військ оперативного командування “Захід” став бригадний генерал Володимир Шведюк. Про це йдеться на сторінці ОК “Захід”.

Сам генерал на сторінці оперативного командування опублікував наступне звернення: 

“Шановні офіцери, сержанти, солдати! Відсьогодні, маю за честь очолити, без перебільшень, одне із найпотужніших військових з’єднань Збройних Сил України.

Дуже вдячний за довіру командуванню, яке поклало на мене цю відповідальну місію. Це велика честь і привілей, і я розумію, що воно несе за собою велику відповідальність перед вами, перед нашими військовими частинами і перед Україною.

Ми, як потужний організм, стоїмо перед великими викликами та завданнями, які потребують нашої кропіткої роботи, відданості та професіоналізму. Ядро оперативного командування «Захід» – велика кількість досвідчених офіцерів, готових долати будь-які труднощі. І я вірю, що ваш потенціал як команди досягне ще більших успіхів.

Я прагну до того, щоб наше командування стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності. Разом ми зміцнимо нашу обороноздатність і продемонструємо непохитну відданість захисту нашої країни. Нам немає іншого вибору, як перемогти. І ми це зробимо.

Слава Україні! Дякую за довіру!”

Все цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram

ДЖЕРЕЛО