#громадськемісце Махінації з бюджетними коштами на понад 2,8 мільйона гривень: поліція Буковини повідомила про підозру директору будівельної компанії #чернівці #chernivtsi

Махінації з бюджетними коштами на понад 2,8 мільйона гривень: поліція Буковини повідомила про підозру директору будівельної компанії

Злочинну діяльність 56-річного жителя Київської області задокументували співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно із колегами обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та Служби безпеки України.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що у листопаді 2020 року чоловік, будучи директором будівельної компанії, уклав договір на виконання капітального ремонту автомобільних доріг місцевого значення після наслідків стихії.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, щоб незаконно заволодіти державними коштами, які були виділені для проведення аварійно-відновлювальних робіт дороги місцевого значення у Дністровському районі, керівник столичної компанії завищив обсяги фактично виконаних робіт, матеріальних ресурсів і конструкцій.

Відповідно до умов договору, з державного бюджету за виконану роботу на рахунки столичної будівельної компанії було перераховано гроші. Підрядник, зловживаючи своїм службовим становищем, вносив недостовірну інформацію до актів виконаних робіт. У результаті протиправної діяльності державі завдано збитків на суму понад 2,8 мільйона гривень.

Наразі співробітники Слідчого управління ГУНП під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Протиправні дії чоловіка кваліфікуються за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

ДЖЕРЕЛО