#громадськемісце Три дні блукав у горах, бо хотів потрапити до Румунії, а потім здався через "службу довіри": у Карпатах затримали ухилянта з Дніпра #чернівці #chernivtsi

Три дні блукав у горах, бо хотів потрапити до Румунії, а потім здався через "службу довіри": у Карпатах затримали ухилянта з Дніпра

Оператор служби «Довіра» Держприкордонслужби України разом з прикордонниками Чернівецького загону допоміг врятувати життя мешканцю Дніпропетровщини.

Учора, близько 9-ї години вечора, на телефон «Довіри» надійшов дзвінок від 23-річного жителя Дніпропетровщини. Чоловік повідомив, що перебуває у горах на території Чернівецької області та потребує допомоги, повідомляє Чернівецький прикордонний загін.

Він розповів, що планував незаконно перетнути кордон з Румунією, зараз відчуває слабкість і через знесилення не може пересуватись. Його подорож Карпатами триває майже три доби, а запас харчів та води вичерпано.

Під час розмови оператору вдалося встановити орієнтовне місце знаходження чоловіка та викликати на допомогу пошукову групу відділу прикордонної служби «Красноїльськ».

Менш ніж за годину охоронці кордону відшукали «незаконного мандрівника» за допомогою БпЛА, допомогли дістатися до підрозділу та викликали швидку допомогу.

Знесиленого чоловіка напоїли чаєм, а після медичного огляду нагодували та надали можливість відпочити. Наразі його життю та здоров’ю нічого не загрожує, однак такі подорожі не завжди закінчується «хепі ендом».

Це вже не перший випадок, коли прикордонники Чернівецького загону рятують заблукалих порушників. Нещодавно на ділянці відділу «Шибени» охоронці кордону врятували 42-річного харків’янина, який блукав у горах 6 діб.

ДЖЕРЕЛО