#громадськемісце Сакуровий бум: у Чернівцях коло парку Шевченка чимало охочих сфотографуватися біля японської вишні (фоторепортаж) #чернівці #chernivtsi

Сакуровий бум: у Чернівцях коло парку Шевченка чимало охочих сфотографуватися біля японської вишні (фоторепортаж)

Для того, щоби помилуватися цвітом сакури вже немає потреби їхати аж у Японію. Це можна зробити й у Чернівцях на вулиці Головній біля парку імені Тараса Шевченка.

50 саджанців дерев японської вишні цвітуть тут уже понад десять років, прикрашаючи алею і милуючи око перехожих. Наразі дерева вже вкрилися рясним цвітом, тож охочих заселфитися біля них чимало.

Довідка: Сакура — декоративна рослина, близький родич нашої вишні. Але на відміну від нашої вишні вона не плодоносить. Її вирощують тільки заради неймовірно гарного цвіту. Це дерево є символом жіночої молодості і краси.

Фоторепортаж: Тарас Піц

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО