Для того, щоби помилуватися цвітом сакури вже немає потреби їхати аж у Японію. Це можна зробити й у Чернівцях на вулиці Головній біля парку імені Тараса Шевченка.
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4327-1024x669.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4331-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4320-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4324-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4319-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4317-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4326-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4333-1024x681.jpg)
50 саджанців дерев японської вишні цвітуть тут уже понад десять років, прикрашаючи алею і милуючи око перехожих. Наразі дерева вже вкрилися рясним цвітом, тож охочих заселфитися біля них чимало.
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4321-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4329-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4332-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4328-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4323-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4334-1024x681.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dropmefiles.com_.ua_K_3_4318-1024x681.jpg)
Довідка: Сакура — декоративна рослина, близький родич нашої вишні. Але на відміну від нашої вишні вона не плодоносить. Її вирощують тільки заради неймовірно гарного цвіту. Це дерево є символом жіночої молодості і краси.
Фоторепортаж: Тарас Піц
Слідкуйте за нами у Telegram
<!–
58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.
Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.
–>