#громадськемісце Андрій Єрмак зустрівся в Чернівцях із колишніми бранцями росії та рідними військовополонених #чернівці #chernivtsi

Андрій Єрмак зустрівся в Чернівцях із колишніми бранцями росії та рідними військовополонених

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак зустрівся в Чернівцях із колишніми бранцями росії та рідними українців, які зараз перебувають у ворожому полоні.

Про це пише С4 із посиланням на Telegram-канал Андрія Єрмака.

Керівник Офісу президента зазначив, що під час зустрічі вони обговорили виклики, які поставали перед військовими в полоні. А також окремо зосередилися на питанні реабілітації після звільнення.

«Кожен із вас — потрібен країні. Україна вдячна вам за те, що ви зробили. Наша задача — повернути додому всіх», — йдеться в дописі.

Нагадаємо, до Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО