#громадськемісце Колишній військком Чернівецької області став командувачем ОК «Захід» #чернівці #chernivtsi

Колишній військком Чернівецької області став командувачем ОК «Захід»

Війська оперативного командування «Захід» отримали нового керівника. Ним став бригадний генерал Володимир Шведюк.

Про це йдеться на Facebook-сторінці командування, пише С4.

Відомо, що Шведюк брав участь в антитерористичній операції на сході України. У квітні 2015 року був призначений на посаду начальника штабу — першого заступника командира 59 окремої мотопіхотної бригади.

У травні 2016 року міністр оборони призначив Володимира Шведюка на посаду військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату. На Буковині він прослужив два роки. У 2018 повернувся до 59 окремої мотопіхотної бригади, в якій був командиром.

У своєму зверненні на честь призначення командувачем ОК «Захід» Шведюк звернувся до військових цього військового з’єднання ЗСУ й назвав його одним з найпотужніших в українському війську.

«Я прагну до того, щоб наше командування стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності. Разом ми зміцнимо нашу обороноздатність і продемонструємо непохитну відданість захисту нашої країни. Нам немає іншого вибору, як перемогти. І ми це зробимо», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, зміни в командуванні Збройних сил України розпочалися зі звільнення Валерія Залужного з посади Головнокомандувача й призначення замість нього Олександра Сирського.

Раніше новий командир з’явився й у 107 окремій бригаді Сил територіальної оборони. Буковинську бригаду очолив підполковник Ігор Ісаченко.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО