Правоохоронці прокоментували ситуацію із відео, оприлюдненому у соцмережах, на якому невідомий чоловік у Чернівцях, на вулиці Парковий проїзд, 10, серед білого дня відкрив стрілянину.
Як повідомили у пресслужбі поліції в коментарі С4, правоохоронці затримали чоловіка та встановили особу. Ним виявився 39-річний чернівчанин. Звернень чи повідомлень про потерпілих до поліції не надходило.
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/Дизайн-без-назви-23-1024x683.png)
Крім того, щодо цього порушено кримінальне провадження за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, 3 квітня стало відомо, що у Чернівцях посеред білого дня чоловік стріляє у невідомому напрямку. У мережі оприлюднили відео, на якому видно, як він спілкується із іншим чоловіком.
Потім, залишившись сам, витягує з кишені, ймовірно, пневматичний пістолет і здійснює постріл. У кого цілився — невідомо.
Слідкуйте за нами у Telegram
<!–
58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.
–>