Законопроєкт про мобілізацію вже пройшов обговорення в Комітеті Верховної Ради і на найближче засідання буде внесений до зали. Про це повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону.
“Наскільки я поінформований, цей законопроєкт вже пройшов обговорення в Комітеті Верховної Ради. Зараз готується таблиця порівняльна до другого читання і я дуже сподіваюся, що на найближче засідання цей законопроєкт буде внесений до зали Верховної Ради”, – акцентував Стефанчук.
Голова Верховної Ради зазначив, що всі розуміють важливість законопроєкту про мобілізацію.
“Але ми йдемо, в тому числі і шляхом не тільки єдиного закону. Президент підписав законопроєкт, який був прийнятий у Верховній Раді про зниження віку мобілізаційного призову з 27 до 25 років. Також, ще один законопроєкт, який був прийнятий Верховною Радою щодо створення електронного кабінету військовозобов’язаного. Крім того, ще один законопроєкт, який також встановлює певні гарантії для наших військових. І зараз ми працюємо, фактично, над четвертим законопроєктом – це зміни до Закону про мобілізацію, де чітко будуть встановлені критерії справедливості щодо виконання громадянами України свого обов’язку захищати Вітчизну”, – підкреслив Стефанчук.
Він додав, що профільний комітет в дуже демократичний спосіб та через складні дискусії все ж таки завершив розгляд.
“Ще раз підкреслюю, я переконаний, що в нас буде потенціал на найближче засідання Ради винести його до зали Верховної Ради”, – резюмував Стефанчук.
Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 20:55
![Коментарів Коментарів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
![Переглядів Переглядів](https://molbuk.ua/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)