#громадськемісце У Чернівцях відкрили регіональний офіс проєкту «Зроблено в Україні» #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях відкрили регіональний офіс проєкту «Зроблено в Україні»

У Чернівцях розпочав роботу регіональний офіс проєкту «Зроблено в Україні», який спрямований на підтримку малого і мікробізнесу на Буковині. Чернівці стали третім містом в України, де відкрили подібний офіс.

Про це пише С4 з посиланням на сторінку проєкту у Facebook.

Працює офіс на базі Чернівецького обласного центру зайнятості, де можна отримати такі послуги:

  • консультації щодо подачі заявок на гранти або кредити;
  • допомога зі створенням бізнес-плану;
  • консультації щодо державних програм підтримки бізнесу.

Зазначимо, що цьогоріч для підтримки підприємців Буковини у бюджеті передбачено 800 млн грн у межах політики «Зроблено в Україні».

12 квітня у Чернівцях президент Володимир Зеленський разом із прем’єр-міністром Денисом Шмигалем представили економічну платформу «Зроблено в Україні».

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО