#громадськемісце На вихідні на дорогах Буковини зупинили 18 пʼяних водіїв #чернівці #chernivtsi

Патрульні нагадали про відповідальність за керування транспортними засобами в стані сп’яніння За минулі вихідні патрульні склали 18 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння.

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернівецької області.

“Керманичі думають, що зможуть уникнути відповідальності, однак це хибна думка. Поліцейські продовжують виявляти порушників.

Нагадуємо про відповідальність за керування транспортними засобами в стані сп’яніння:

  • на громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 17 000 гривень та позбавлення права керування автомобілем на 1 рік;
  • якщо водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 34 000 гривень та позбавлення права керування на 3 роки;
  • у випадку, якщо керманич втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 51 000 гривень та позбавлення права керування на 10 років.

Водії, пам’ятайте, що від вашої відповідальності залежить життя і здоров’я учасників дорожнього руху”, –  йдеться у повідомленні.

ДЖЕРЕЛО