#громадськемісце На Буковині прокуратура зобов’язала комунальну установу впорядкувати укриття у сільській громаді вартістю 7,4 млн грн #чернівці #chernivtsi

На Буковині прокуратура зобов’язала комунальну установу впорядкувати укриття у сільській громаді вартістю 7,4 млн грн
На Буковині прокуратура зобов’язала комунальну установу впорядкувати укриття у сільській громаді на 500 людей вартістю 7,4 млн грн.
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура

За позовом Дністровської окружної прокуратури суд визнав протиправною бездіяльність комунальної установи та зобов’язав привести захисну споруду цивільного захисту в належний технічний стан і готовність до використання за призначенням.
Встановлено, що на балансі сільського будинку культури у Недобоївцях Дністровського району перебуває протирадіаційне укриття загальною площею 335 кв м вартістю 7,4 млн грн, де під час повітряних тривог можуть перебувати близько 500 людей.
Однак ця захисна споруда непридатна для використання за призначенням. Оскільки від початку повномасштабного вторгнення балансоутримувач, нехтуючи безпекою громадян, не підготував приміщення до експлуатації за цільовим призначенням, прокуратура ініціювала вирішення питання у судовому порядку.
Чернівецький окружний адміністративний суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора.

ДЖЕРЕЛО