#громадськемісце Стало відомо, скільки вступників зареєструвалися на національний мультипредметний тест на Буковині #чернівці #chernivtsi

Стало відомо, скільки вступників зареєструвалися на національний мультипредметний тест на Буковині

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Школярі у селі Замогила. Суспільне Чернівці

Цьогоріч на національний мультипредметний тест зареєструвалося приблизно 6800 учасників з Чернівецької області. Це майже стільки ж вступників, як торік.

Про це у коментарі Суспільному повідомила завідувачка обласного Центру якості освіти Любов Якименко.

Попередньо на НМТ зареєструвалися 6752 учасники. Серед предметів на вибір найчастіше вказували англійську мову — 2257 абітурієнтів. Також понад 1700 вступників обрали біологію та ще майже 1500 – географію.

За словами Якименко, цьогоріч пунктів тестування буде менше, бо пункти, де торік було мало учасників, об’єднали. Так учні з Вашківців їздитимуть до Вижниці, з Остриці й Глибоки — до Чернівців, з Кельменців — до Хотина та Романківців.

Водночас у Чернівцях буде на два пункти більше – загалом дев’ять.

Яким буде НМТ-2024

Раніше тестування відбувалося в один етап, який тривав три години. Цього року тест складатиметься з двох частин: у першій — українська мова та математика, у другій – історія України та обраний предмет.

Триватиме тестування чотири години з перервою між частинами на 20 хвилин.

Також збільшився пороговий бал для складання тестування: якщо торік він становив 10% від загальної кількості тестів, то цього року буде 15%.

Що відомо про НМТ

  • Національний мультипредметний тест — форма вступного іспиту для здобуття ступеня бакалавра в Україні. Її ввели замість ЗНО у 2022 році через повномасштабне російське вторгнення в Україну.

Читати ще

Читати ще Що змінилося цьогоріч у проведенні мультипредметного тесту: пояснення центру якості освіти у Чернівцях

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

ДЖЕРЕЛО