У Чернівцях під час Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України велику увагу приділили темі будівництва європейської колії Чернівці – Вадул-Сірет – кордон з Румунією.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль озвучив, що вже цьогоріч розпочнуться роботи із реалізації цього проєкту.
Спрощення логістики експорту товарів та послуг з регіону до країн ЄС, а також полегшення імпорту необхідних товарів, сировини та обладнання з Європи, дозволить знизити транспортні витрати та скоротити час доставки вантажів.
– Покращення транспортного зв’язку з Європою також підвищить інвестиційну привабливість Буковини для європейських інвесторів. Це відкриє можливості для створення нових підприємств та виробництв з іноземним капіталом, розвитку індустріальних парків та логістичних центрів. А це – нові робочі місця та наповнення бюджету податками, – каже голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
![](https://admin.cvnews.cv.ua/uploads/600x400/2024/04/15/9703fd5f1b4b4dff8dd778c6ed299147.jpg)
Руслан Запаранюк на Конгресі. Фото Чернівецької ОДА
![](https://admin.cvnews.cv.ua/uploads/600x400/2024/04/15/0f730031e6a39d36df5dd5859b0236fe.jpg)
Конгрес українців у ЧНУ. Фото Чернівецької ОДА
![](https://admin.cvnews.cv.ua/uploads/600x400/2024/04/15/2b48a8264b8cbb5ab89b78b32be69e61.jpg)
Зеленський у Чернівцях. Фото Чернівецької ОДА