#громадськемісце “Буковина” вперше програла в цьому році: рахунок матчу #чернівці #chernivtsi

"Буковина" вперше програла в цьому році: рахунок матчу

У суботу, 27 квітня, відбувся матч другого етапу футбольного сезону-2023/24 в українській Першій лізі. У групі “Вибування” “Діназ” мінімально переміг “Буковину”.

Про це повідомляє molbuk.ua.

На початку зустрічі було багато боротьби, але конструктиву не вистачало. У позиційному футболі у господарів поля нічого не виходило. На 38-й хвилині гості вийшли вперед. Після подачі з флангу головою переправив м’яч у сітку Новіков – 0:1.

Після перерви господарі прогнозовано грали першим номером, але зрівняти рахунок не вдавалося. Вишгородці зосередилися на грі у захисті і досить рідко виходили в атаку. Забити “Буковина” так і не змогла. Таким чином, це перша у 2024 році поразка підопічних Мельничука.

“Буковина” – “Діназ” 0:1

Голи: Новіков (38)

“Буковина” (стартовий склад): Пономаренко – Будняк, Гончарук, Дворовенко, Лопирьонок, Новотрясов, Палагнюк, Пець, Солдат, Хамелюк, Цурупін

“Діназ” (стартовий склад): Дмитроченко – Мартинюк, Ярмак, Літвінов, Ткачук, Соловйов, Паламар, Сейтхалілов, Мораренко, Новіков, Волошин