Навіщо сушити голову марними переживаннями, якщо ще до настання свят встигаєте взяти участь у практичних майстер-класах із великодньої випічки на дріжджах та заквасці — “Пасхальна випічка – Panettone“ та “Сучасні традиції Великодня“ від професійної кулінарно-кондитерської школи Chef Arts School.
#громадськемісце Волонтерка з Буковини збирає кошти на дрони для військових на Авдіївському напрямку #чернівці #chernivtsi
![Волонтерка з Буковини збирає кошти на дрони для військових на Авдіївському напрямку](https://hromadske.cv.ua/wp-content/uploads/sites/14/2024/04/volonterka-z-bukovyny-zbyraie-koshty-na-drony-dlia-viyskovykh-na-avdiivskomu-napriamku-jpg.webp)