#громадськемісце Зеленський пояснив, чому призначив головою Служби зовнішньої розвідки саме Іващенка #чернівці #chernivtsi

Зеленський пояснив, чому призначив головою Служби зовнішньої розвідки саме Іващенка

Президент України Володимир Зеленський розповів, чому обрав саме генерала Олега Іващенка на посаду нового голови Служби зовнішньої розвідки. Він також визначив цілі, яких має досягнути відомство з новим очільником.

Про це глава держави сказав під час свого виступу перед офіцерами Служби зовнішньої розвідки.

За його словами, Іващенко «людина фахова», він також розуміє основну державну ціль, яка стоїть перед Україною конкретно зараз.

“Зараз, в умовах об’єктивно обмежених ресурсів, ми повинні знаходити можливості та правильно ними користуватися, щоб Україна могла знищувати окупанта, захищати своїх людей, звільняти свою територію та постійно зміцнювати наші зв’язки зі світом”, — зазначив Зеленський.

Він також визначив основні цілі для української розвідки. Серед них такі:

  • українська розвідка має працювати всюди у світі, де вже є і можуть бути українські інтереси;
  • всюди, де «путінська система» намагається виграти, має вигравати Україна;
  • треба значно розширити присутність України в тих частинах світу, де конкурують ключові глобальні сили;
  • Служба зовнішньої розвідки має зосередитися на здобутті документальних матеріалів.

“У час війни є речі абсолютно непублічні, які Служба повинна забезпечувати оперативно та якісно. Саме такий потенціал заходів впливу, агентурної роботи та фактично воєнної діяльності Україна від вас очікує”, — заявив президент і додав, що саме для цього Службу зовнішньої розвідки очолив Іващенко.

ДЖЕРЕЛО